skocz do nawigacji | skocz do treści

PolecamyKontakt

P.P.H.U Poltex

ul. W.Witosa 5
58-100 Świdnica
NIP 884 167 21 91
tel/fax +48 74 85 77 455
tel/fax +48 74 85 78 454

BHP

Świat BHP to nasz świat. Firma Poltex, której ofertę możecie Państwo poznać za pośrednictwem niniejszej strony, zajmuje się produkcją odzieży ochronne i roboczej, jak również pozostałych produktów zabezpieczających pracowników podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Wśród naszych propozycji znajdziecie m. in. kaski, ochronniki słuchu, maski ochronne, czapeczki, specjalistyczne, dodatkowo wzmacniane rękawice, obuwie robocze i akcesoria do butów, jak również wiele artykułów zapobiegających wypadkom podczas pracy na wysokościach.

Wysokiej jakości artykuły bhp w korzystnych cenach

Cieszymy się uznaniem wśród swoich odbiorców, ponieważ oferujemy im doskonałej jakości produkty w atrakcyjnych cenach a składane zamówienia realizujemy terminowo i bardzo rzetelnie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Zadbajcie o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich podwładnych, kupując u sprawdzonego producenta. Zapraszamy serdecznie!

W naszej ofercie proponujemy Państwu szafki ubraniowe, szafki BHP.

Szafy ubraniowe mogą być wykonane w różnych wariantach cenowych w zależności od grubości i rodzaju blach z jakich są wykonane. Wyposażenie szaf: plastikowy drążek z wieszakami, półka nad drążkiem, lusterko, haczyk na drzwiach. Drzwi zamykane na zamek.

Standardowa paleta RAL:
  • Zdjęcie 1
  • Zdjęcie 2
  • Zdjęcie 3
  • Zdjęcie 4
  • Zdjęcie 5