Buty robocze ocieplane

Dysponujemy firmowym, wykonanym z wytrzymałych materiałów obuwiem roboczym zarówno męskim, jak i damskim takich marek jak Ceva, Atlas, PPO, Urgent czy Delta Plus. Buty robocze ocieplane do pracy najlepiej sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym, a także przez cały rok w przypadku np. chłodni. W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju obuwie robocze ocieplane wykonane z mocnej skóry z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań zapewniających wysoką funkcjonalność w trudnych warunkach.

Oferujemy trzewiki ze specjalnym metalowym podnoskiem zabezpieczającym palce oraz wkładkami antyprzebiciowymi. Podeszwy wyprodukowane ze specjalnych, wzmocnionych materiałów są odporne na skrajne temperatury, zużycie i ścieranie oraz kontakt z rozmaitymi substancjami, takimi jak oleje czy smary. Wszystkie buty spełniają aktualne normy bezpieczeństwa i zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Dzięki wysoce estetycznemu wykończeniu, obuwie odznacza się doskonałym dopasowaniem do każdego rodzaju ubioru roboczego. Buty robocze zimowe wysokie dodatkowo chronią kostkę, trzymając ją w miejscu, co znacznie poprawia komfort pracy w niesprzyjających warunkach.


Czytaj więcej

Uniwersalne buty ocieplane do pracy

Zadaniem ocieplanego obuwia roboczego jest przede wszystkim utrzymanie ciepła podczas pracy w temperaturze poniżej zera. Cholewki naszych butów są wodoodporne, a do tego wykonane z materiałów oddychających, które odprowadzają wilgoć przy utrzymaniu dobrej wentylacji stopy. Obuwie robocze ocieplane męskie oraz damskie posiada również właściwości antystatyczne, czyli umożliwiające odprowadzenie ładunków elektrostatycznych. Wszystkie wymienione cechy gwarantują bezpieczną pracę.

Antypoślizgowe podeszwy oraz dobre zdolności absorpcji energii obcasów sprawiają, że każdy pracownik może czuć się pewnie, nawet w przypadku przebywania w terenie, który ma nierówności, charakteryzuje się drganiami czy występowaniem substancji, na których łatwo się poślizgnąć. Obuwie robocze ocieplane damskie i męskie dostępne jest w szerokiej rozmiarówce, więc nie będzie problemu z dobraniem odpowiedniego modelu.

Nasze buty sprawdzą się doskonale na małych i dużych budowach, w magazynach, wszędzie tam, gdzie przenoszone są ciężkie przedmioty, także przy złych warunkach pogodowych. Będą też doskonałe dla rolników oraz pracowników transportu. Polecamy obuwie ocieplane zwłaszcza osobom, które narażone są na nadepnięcie w miejscu pracy na ostre, wystające elementy lub pragną ochronić stopy przed spadającymi przedmiotami. Serdecznie zapraszamy!


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl