Kontakt Odzież Robocza

Nasi konsultanci- dział sprzedaży

Kierownik mgr Edyta Cieśla-Kudas
e-mail: edyta@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455 
wew. 16

Ewelina Bujalska
e-mail: ewelina@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455
wew. 12

Angelika Wojcińska
e-mail: angelika@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455
wew. 10

Piotr Gójski
e-mail: piotr.gojski@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455
mobile +48 534 005 611

Nasi konsultanci- dział handlowy

Krzysztof Komaniecki
e-mail: krzysztof@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455 wew. 15
mobile +48 507 055 540

Paweł Buczma
e-mail: pawel@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455 wew. 14
mobile +48 534 007 373

Izabela Głód
e-mail: izabela@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455
mobile +48 519 303 133

Nasi konsultanci- dział pralni

Dorota Stec
e-mail: dorota@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455 wew. 20
mobile + 48 796 336 814

Księgowość

Monika Krzysztofczyk
e-mail: monika@poltex.eu
tel./fax +48 74 85 77 455 
wew. 23

Dane firmy

P.P.H.U Poltex Andrzej Kudas
ul. W.Witosa 5, 58-100 Świdnica

NIP 884 167 21 91

tel. +48  74 85 77 455
mobile +48 519 303 134

Alior Bank S.A.
Numer konta złotówkowego:
14 2490 0005 0000 4530 2604 6852

Numer konta Euro:
69 2490 0005 0000 4600 3389 3506, SWIFT: ALBPPLPW

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Sklep Poltex

Design by Graff.pl