Odzież robocza przeciwdeszczowa

Czynniki atmosferyczne są jednymi z największych przeciwności, z jakimi zmagają się pracownicy budowlani czy przemysłowi. Potrafią one skutecznie pokrzyżować szyki wszystkim, niezależnie od branży. Dlatego w pracy na zewnątrz zawsze przydaje się odzież robocze przeciwdeszczowa.
Posiadamy płaszcze, kurtki oraz całe komplety przeciwdeszczowe. Wykonano je z poliestru i PCV, które wykazują się najlepszymi właściwościami w tej kwestii. Woda nie wchłania się, a spływa po ubraniu roboczym przeciwdeszczowym. W ten sposób odzież pod płaszczem czy kurtką nie niszczy się, a pracownik pozostaje suchy. Wysokiej klasy materiały charakteryzują się też odpornością na zniszczenia mechaniczne. Wszystkie te cechy gwarantują długoletnią eksploatację.
Czytaj więcej

Przeciwdeszczowe ubrania do pracy

Ubrania przeciwdeszczowe robocze posiadają na plecach system wentylacji, a także kaptury ściągane troczkami. W ten sposób są bardziej funkcjonalne, a co najważniejsze – komfortowe w użytkowaniu. Oprócz tego stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem. Odpowiadają za to ściągacze w rękawach i dodatkowe szwy klejone wewnątrz taśmami. Ubrania robocze przeciwdeszczowe w postaci kompletu wyróżniają się ponadto wygodnymi spodniami do pasa. Można je w łatwy sposób zawęzić u nogawki, aby zapobiec przedostawaniu się wody oraz wiatru do środka. Posiadają też dwie dodatkowe kieszenie boczne.

Wszystkich zainteresowanych ubraniami przeciwdeszczowymi roboczymi zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom. Pomocą w wyborze odpowiedniego modelu mogą okazać się pracownicy Grupy Poltex – wystarczy zadzwonić lub napisać maila, aby skorzystać z fachowego doradztwa.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl