Outsourcing magazynu BHP

Zapraszamy do skorzystania z oferty prowadzenia magazynu BHP na terenie Państwa zakładu przez wykfalifikowany personel naszej firmy.

Tak to działa:

- Przeprowadzenie specjalistycznego audytu w zakresie wyposażenia pracowników w odzież roboczą i ochronną oraz środki ochrony indywidualnej, z uwzględnieniem ryzyka występującego na poszczególnych stanowiskach pracy.

- Raport z audytu wspólne ustalenia najlepszych rozwiązań pod względem bezpieczeństwa i ekonomii.

- Podpisanie umowy.

- Wyposażenie magazynu pod potrzeby klienta wg. ustaleń.

- Wydawanie Środków Ochrony Indywidualnej, prowadzenie kartotek pracowniczych.

- Jedna zbiorcza faktura na koniec miesiąca.

Outsourcing magazynu BHP – sprawdź, jakie daje możliwości

Zapewnienie odpowiedniej odzieży roboczej stanowi niezwykle ważny element funkcjonowania firmy. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorstw, w których obsługuje się maszyny oraz urządzenia techniczne lub wykonuje prace mogące doprowadzić do zniszczenia, zabrudzenia lub skażenia ubrań. Kwestie precyzujące zasady doboru artykułów bezpieczeństwa i higieny pracy są szczegółowo opisane w Kodeksie pracy. Zgodnie z art. 283 k.p. za wykroczenia związane z nieprzestrzeganiem wytycznych BHP grozi grzywna w wysokości od 1 tys. zł do 30 tys. zł.

Żeby sprawnie zarządzać magazynem BHP, warto skorzystać z usług zewnętrznego wykonawcy. Nasza firma nie tylko dostarcza oraz wydaje towar wskazanym osobom, ale również zajmuje się ewidencjonowaniem i optymalizowaniem zasobów, składaniem zamówień na nowe produkty, a także uzupełnianiem akt pracowniczych. Zależy nam na transparentności działań, dlatego na bieżąco konsultujemy wszystkie ważne sprawy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Masz pytania zadzwoń do naszych konsultantów

Ewelina Bujalska

adres e-mail: ewelina@poltex.eu
tel. +48 74 85 77 455 wew. 12


Angelika Wojcińska

 adres e-mail: angelika@poltex.eu
tel. +48 74 85 77 455 wew. 10


Piotr Gójski

adres e-mail: piotr.gojski@poltex.eu
tel. +48 534 005 611


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl