rękawice ocieplane

W sklepie Poltex.eu można znaleźć szeroki wybór rękawic roboczych ocieplanych przeznaczonych do stosowania w niskich temperaturach. Znajdą one zastosowanie w przemyśle spożywczym, mięsnym, rybnym lub w firmach zajmujących się serwisem klimatyzacji. Ponadto sprawdzą się w chłodniach, magazynach, jak również podczas przeładunku i transportu towarów. Są niezastąpione w czasie każdej pracy fizycznej na świeżym powietrzu w okresie jesieni, zimy albo wczesnej wiosny, kiedy wiatr, mróz, wilgoć bardzo utrudniają wykonywanie zadań.

   

Czytaj więcej

   

Rękawice zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tkanin i sztucznych tworzyw, m.in. neoprenu, polichlorku winylu, nylonu, poliestru, gumy, lateksu, dzianin bawełnianych, skóry oraz innych materiałów. Dostępne modele skutecznie chronią dłonie przed niską temperaturą, a także otarciami, zranieniami lub niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Zapewniają bezpieczną, sprawną, higieniczną pracę na różnych stanowiskach. Proponujemy rękawice robocze zimowe od sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak Urgent, Gloper, Reis bądź innych firm.

Dostępne rękawice robocze ocieplane wyróżniają się wysoką wytrzymałością i użytecznością. Dzięki zastosowaniu trwałych, solidnych materiałów są odporne na rozdarcia albo ścieranie. Równocześnie nie krępują ruchów, przez co zapewniają optymalną sprawność manualną palców. Można je nabyć w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwala na łatwe dopasowanie wyrobu do wielkości dłoni pracownika. Spełniają surowe normy jakości oraz bezpieczeństwa, co potwierdzają niezbędne atesty.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl