skocz do nawigacji | skocz do treści

Polecamy

Kontakt

Poltex Sp.Jawna

ul. W.Witosa 5, 58-100 Świdnica
tel/fax +48 74 640 90 90

O firmie

Witamy na stronie firmy POLTEX, działającej w branzy TLS (Transport - Spedycja – Logistyka) od 2007r., świadczącej usługi transportowe w sposób rzetelny i odpowiedzialny. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wsparcia w zakresie transportu. Jeżeli potrzebują Państwo przewieźć swoje produkty w określone miejsce, jesteśmy po to, aby to Państwu ułatwić. Zajmujemy się organizacją transportu drogowego krajowego i międzynarodowego zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w Europie.

Obecnie głównym i kluczowym obszarem naszej działalności jest transport drogowy, który jest jednocześnie naszą pasją, sposobem na życie i na profesjonalny, jednak nie pozbawiony serdeczności, kontakt z drugim człowiekiem. Przy jego realizacji korzystamy z własnego taboru, a także wyselekcjonowanych, renomowanych przewoźników.

Stale się rozwijamy, co zapewne zauważają współpracujący z nami Klienci, którzy zawsze mogą na nas polegać. Nad bezpieczeństwem Państwa towarów i najwyższą jakością usług w trakcie realizacji zlecenia czuwa wykwalifikowany zespół spedytorów, jak również starannie wybrani, przeszkoleni kierowcy.

Jeśli zależy Państwu na...

  • profesjonalizmie
  • konkurencyjnych cenach
  • szybkości i punktualnośći
  • bezpiecznym dostarczeniu ładunku... Poltex to dobry wybór.