Vending BHP

Vending środków BHP to nowoczesny system pozwalający pracownikom na stały dostęp do środków BHP niezależnie od pory dnia. System umożliwia łatwe wydanie środków BHP bez ingerencji pracownika magazynu. Z uwagi na różne rozmiary maszyn – mogą one być umieszczone w miejscach, w których dotąd nie było możliwości zorganizowania magazynów. Wykorzystanie elektronicznego systemu ewidencji i personalizacja kart pobrań zapewnia stały dostęp do zestawień zużycia, a także eliminuje ryzyko błędnych wydań.Vending to:
 

STAŁY I WYGODNY DOSTĘP DO TOWARÓW

  • Dostępność artykułów 24h na dobę 7 dni w tygodniu.
  • Szybkie uzupełnianie artykułów – system informuje dostawcę o konieczności uzupełnienia zapasów.
     

PEŁNA KONTROLA NAD WYDAWANIEM PRODUKTÓW

  • Możliwość ustawiania ograniczeń oraz limitów, zarządzanie dostępem pracowników do określonych produktów.
  • Szeroka analiza zużycia oraz różnorodność tworzenia raportów, historia operacji.
     

NATYCHMIASTOWE OSZCZĘDNOŚCI

  • Płatność wyłącznie za produkty pobrane.
  • Redukcja zużycia środków poprzez zapobieganie niewłaściwym wydaniom.

 

Nasze rozwiązania zapewniają duże możliwości personalizacji oprogramowania. Intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs pozwala na wygodne korzystanie ze wszystkich funkcji systemu. Rozbudowany moduł administracyjny oraz raportowania zapewnia stały nadzór nad wydaniami, a także bieżącą kontrolę realizacji założonego budżetu.
Wygodne połączenie z systemem zamówień pozwala na szybkie i efektywne uzupełnianie braków.

 

Systemy vendingowe BHP – bezpieczny sposób dostarczania artykułów BHP

Nasze szafy vendingowe powstały z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie zdrowie pracowników oraz szukają praktycznych i opłacalnych rozwiązań. Dzięki sprawnemu działaniu automatów każda upoważniona osoba może w dowolnym czasie pobrać artykuł BHP, którego w danej chwili potrzebuje. Ponadto nowoczesny system informuje o brakujących przedmiotach, co sprawia, że można je szybko uzupełnić. Za sprawą dużego doświadczenia potrafimy dopasować automaty vendingowe BHP do potrzeb klientów, zapewniamy także szybką realizację zamówień oraz bezawaryjne działanie.

   

Czytaj więcej

   

Dlaczego warto zainwestować w szafę vendingową?

Bezpieczne warunki pracy są jednym z najważniejszych czynników, które decydują o sukcesie firmy. Niestety sprawna dystrybucja artykułów BHP niekiedy okazuje się kłopotliwa. Konieczność pamiętania o dostawach, uzupełniania wszystkich potrzebnych dokumentów oraz stała kontrola ilości zaopatrzenia to czasochłonne zajęcia. Idealne rozwiązanie tego typu problemów stanowią automaty vendingowe BHP. Dzięki regularnym raportom, które informują o ilości artykułów BHP w maszynie, można zaplanować dostawy brakujących produktów, o które przedsiębiorca nie musi się martwić.

Inwestycja w automaty do dystrybucji artykułów BHP sprawia też, że każdy pracownik ma zapewniony dostęp do potrzebnych narzędzi bez względu na dzień czy godzinę. Ułatwia to pracę w wielu firmach i magazynach, a także gwarantuje, że zużywane są tylko niezbędne w danej chwili artykuły. Nasze urządzenia wyróżniają się też niezwykłą wytrzymałością, co zapewnia ich sprawne działanie niezależnie od warunków, w jakich się znajdują.

Vending BHP – jakie artykuły powinny znaleźć się w automatach?

Dzięki regularnym oraz bardzo dokładnym raportom wiadomo, które artykuły BHP są najbardziej potrzebne w danej firmie, co pozwala dopasować urządzenie do wszystkich wymagań. Dlatego w ofercie sklepu Poltex można znaleźć między innymi automat na rękawiczki, bezpieczne ubranie robocze, wygłuszające słuchawki czy kask. Tak dobre zaopatrzenie sprawia, że pracownik w każdej chwili może pobrać potrzebny artykuł i nie musi korzystać przy tym z pomocy innej osoby, co znacznie usprawnia pracę.

Systemy vendingowe BHP jako sposób na lepsze zarządzanie finansami

Za sprawą profesjonalnych automatów vendingowych można bez trudu kontrolować zużycie poszczególnych artykułów. Pracownicy mają przypisane karty, na których znajduje się informacja o pobranych przedmiotach, dzięki czemu analiza wydatków jednej osoby staje się znacznie prostsza. Co więcej, za pomocą kart ustala się także limit artykułów, które pracownik może danego dnia pobrać. Takie rozwiązanie zmniejsza zużycie produktów BHP, co ma bardzo dobry wpływ nie tylko na finanse firmy, ale też na środowisko.

Jeśli chodzi o automat BHP cena takiego urządzenia szybko się zwraca. System vendingowy informuje o brakujących przedmiotach, dzięki czemu dostarczamy tylko te potrzebne artykuły. Pozwala to na sprawniejsze planowanie wydatków oraz zarządzanie wydawanymi rzeczami bez martwienia się o koszty dostawy. Warto też wspomnieć, że nasze automaty nie sprawiają problemów w obsłudze, co zmniejsza ryzyko pomyłek podczas pobierania poszczególnych artykułów.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl