Odzież robocza

Odzież ochronna BHP, odzież ostrzegawcza, spodnie do pasa, spodnie ogrodniczki, bluzy robocze, polary, koszule flanelowe, T-shirt, polo, kurtki, kurtki softshell, odzież przeciwdeszczowa, kamizelka ocieplana, bezrękawnik ocieplany, kombinezony ochronne

Według art. 237 Kodeksu pracy każdy pracodawca jest zobowiązany zapewnić swojej kadrze ubrania i obuwie ochronne, jeśli tylko istnieje możliwość zniszczenia lub mocnego zabrudzenia własnych ubrań pracowników. Niesie to za sobą pewne wydatki. Jednak odzież robocza od renomowanego dostawcy nie musi nadwyrężyć budżetu firmy. Nasz sklep udostępnia ubrania ochronne w atrakcyjnie niskich cenach.
Czytaj więcej

Profesjonalna odzież robocza BHP

Posiadamy wszystkie niezbędne elementy garderoby pracowniczej: od T-shirtów, przez bluzy i koszule, aż po spodnie oraz całe kombinezony. W ten sposób można skompletować całość odzieży roboczej w jednym miejscu. Zdecydowaliśmy się udostępniać ubrania pochodzące wyłącznie od liderów w branży, takich jak:

  • Polstar,
  • Adler,
  • Cerva,
  • Reis,
  • Urgent,
  • Grene.

Te marki są gwarancją otrzymania produktu spełniającego wszystkie wymagania klientów, a także norm Unii Europejskiej. W efekcie odzież BHP jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz działanie szkodliwych czynników zewnętrznych różnego pochodzenia. Dlatego też nadaje się do wieloletniego użytkowania, co przyczynia się bezpośrednio do ograniczenia kosztów związanych z ubieraniem pracowników.

Profesjonalne ubrania robocze to nie tylko wyjątkowa odporność. Liczy się również jej wygląd. Pracownik powinien prezentować się w kombinezonie czy koszuli schludnie, ponieważ swoim wyglądem reprezentuje firmę i buduje jej renomę. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby udostępniana przez nas odzież robocza BHP wyglądała profesjonalnie, a także wyróżnia się na tle innych marek.

Posiadamy na stanie ubrania w różnych rozmiarach, od S do XL. Możemy jednak podjąć się wykonania nietypowych rozmiarów na specjalne zamówienie. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo w tej sprawie.

Wygodne ubrania robocze

Pracowniczy ubiór odpowiada również za precyzję wykonywania powierzonych obowiązków. Nie może więc on krępować ruchów. Dodatkową zaletą jest wyposażenie odzieży roboczej w wiele kieszeni, do których można schować podręczne narzędzia. Tego typu ubrania można bezproblemowo znaleźć w naszej ofercie. Są tworzone z elastycznych, dobrze przylegających do ciała materiałów, w których człowiek nadmiernie się nie poci. Dzięki tym zaletom zostały docenione przez pracowników wielu firm.

Jeśli chodzi o nasz sklep odzież robocza powinna spełnić wszystkie Państwa wymagania. Podczas przygotowywania oferty kierujemy się głosami naszych klientów. Efekty można zobaczyć w poniższym asortymencie. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się ze wszystkimi elementami odzieży roboczej BHP, a w razie zainteresowania – do złożenia zamówienia.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl