ubrania ochronne

W przeciwieństwie do odzieży roboczej, ubrania ochronne muszą stanowić zabezpieczenie przed niebezpieczeństwami wynikającymi z pracy w trudnych warunkach. Można do nich zaliczyć m.in. czynniki biologiczne i chemiczne, a także uszkodzenia mechaniczne (zadrapania, rozcięcia czy przecięcia). W naszej ofercie znajdują się wyłącznie profesjonalnie wykonane ubrania gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa.
Odzież ochronna BHP sprawdza się najlepiej w postaci kompletów. Dzięki temu całe ciało pracownika może być właściwie chronione. Zaletą naszego asortymentu jest zastosowanie sprawdzonych, wysokogatunkowych materiałów, odpornych na zniszczenia, które zapewniają komfort użytkowania. Są odpowiednio przewiewne i mają możliwość regulacji poszczególnych elementów. Oprócz tego większość modeli wyposażono w wiele kieszeni przydatnych podczas pracy. Ubrania ochronne występują w dwóch wersjach: letniej oraz zimowej. Każda z nich dostosowana jest do pór roku, a więc posiada dodatkowe elementy (jak np. kaptur) oraz mniejszą lub większą gramaturę.
Czytaj więcej

Ubrania ochronne BHP na zamówienie

Dostępne w naszym sklepie z odzieżą ochronną marki są powszechnie uznawane za liderów na rynku. Polstar oraz Reis to firmy znane w niemal wszystkich przedsiębiorstwach związanych z przemysłem. Warto więc postawić na sprawdzone i w pełni profesjonalne marki.

Posiadamy większość popularnych rozmiarów odzieży ochronnej. Dotyczy to także jej kolorów. Wychodzimy jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Po uprzednim kontakcie jesteśmy w stanie uszyć ubrania ochronne BHP na specjalne życzenie. Nietypowe rozmiary albo niestandardowa kolorystyka nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wystarczy poinformować nas o takiej potrzebie, a natychmiast przystąpimy do pracy. W tym przypadku wycena zlecenia odbywa się w sposób indywidualny. Nasz sklep z odzieżą ochronną gwarantuje atrakcyjnie niskie ceny, dlatego zachęcamy do przekonania się o tym samemu. Na wszelkie pytania związane z asortymentem, płatnościami czy wysyłką odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl