Buty robocze BHP

Chodząc w butach codziennie dbamy o ochronę stóp. Dlatego nie powinniśmy o niej zapominać także podczas pracy. Buty BHP mają za zadanie zabezpieczyć pracownika przed wieloma zagrożeniami wynikającymi z wykonywanego zawodu. Ich właściwy dobór jest kluczowy dla zapewnienia komfortu pracownikowi. Oprócz tego warto zaopatrzyć kadrę w estetyczne i solidne obuwie robocze, które będzie wysyłać klientom sygnały o profesjonalizmie oraz kompetencjach pracowników.
Czytaj więcej

Buty robocze do każdej pracy

Na nasz asortyment składa się obuwie przygotowane z myślą o różnych porach roku oraz specjalizacjach. Dzięki temu można znaleźć w jednym miejscu wiele rodzajów butów, niezależnie od ich przeznaczenia. Profesjonalne buty robocze dzielą się na:

1) Sandały. Przydają się nie tylko latem, ale również podczas pracy w mocno ogrzewanych pomieszczeniach. W przeciwieństwie do zwykłych sandałów, te buty wyposażone są w dodatkowe nakładki oraz wzmocnienia, które chronią stopę podczas wykonywanych czynności.

2) Obuwie ocieplane. W tej kategorii znajdują się przede wszystkim specjalne trzewiki. Ich projekt oraz wykonanie umożliwia użytkowanie nawet podczas najtęższych mrozów (do -30°C). Wyściółka ocieplająca zapobiega odmrożeniom.

3) Półbuty. Te eleganckie buty robocze prezentują się znakomicie w każdej sytuacji, a przy tym nie można odmówić im funkcjonalności. Wiele modeli z naszej oferty posiada podeszwy antypoślizgowe, cholewki wodoodporne i inne opcje przydatne w trakcie wykonywania obowiązków.

4) Trzewiki. Stanowią bardzo dobre zabezpieczenie przed czynnikami pogodowymi oraz urazami mechanicznymi. Oprócz tego charakteryzują się dobrym wyglądem.

5) Obuwie gumowe. Wykonane przede wszystkim z tworzyw takich, jak PCV, EVA oraz nitryl. Tego rodzaju obuwie ochronne znajduje swoje zastosowanie podczas prac w mokrym środowisku dzięki użytym materiałom i wysokim cholewkom. Oprócz tego wykazują się odpornością na przebicia, a także działanie smarów, olejów czy kwasów.

Trwałość obuwia ochronnego

Do produkcji oferowanych przez nas butów wykorzystywane są wyłącznie najwytrzymalsze materiały. To sprawia, że zapewniają one długoletnią eksploatację oraz bezpieczeństwo poruszania się w trudnym środowisku. Dostępne u nas buty do pracy są przystosowane do użytkowania w każdych warunkach. Pochodzą one od uznanych w branży producentów (m.in. Urgent, Atlas, PPO, Delta Plus), co jest kolejnym zapewnieniem ich wysokiej jakości wykonania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie zamówień butów BHP. Podzielimy się doświadczeniem w wyborze najlepiej odpowiadającego potrzebom modelu. Na wszystkie pozostałe pytania również udzielimy odpowiedzi.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl