Czapki robocze

Pracownik musi być dobrze ubrany od stóp do głów. Jako najlepiej zaopatrzony dostawca odzieży roboczej i ochronnej proponujemy duży wybór produktów. Należą do niego również czapki robocze.
Do ich produkcji wykorzystane zostały wysokogatunkowe materiały, zwłaszcza bawełna, poliester oraz przędza akrylowa. Takie połączenie sprawia, że głowa jest dobrze chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Oprócz tego w procesie produkcji wyeliminowano problem wzmożonego pocenia się podczas noszenia. Znajdujące się w naszej ofercie czapki ochronne BHP występują w wersjach zimowych oraz letnich.
Czytaj więcej

Czapki do pracy

Czapki są wyjątkowo wytrzymałe. Wyróżniają się doskonałą trwałością, przez co nadają się do długoletniego noszenia. Dzięki zastosowaniu dobrych surowców oraz nowoczesnej technologii produkcyjnej, oferowane przez nas czapki nie niszczą się łatwo i trzymają ciepło.

Posiadamy czapki ochronne BHP w wielu różnych kolorach, m.in. czarne, czerwone, pomarańczowe, niebieskie czy zielone. Ich rozmiar jest uniwersalny, ponieważ można go regulować przy pomocy klamry zastosowanej w części modeli.

Zachęcamy do składania zamówień na nasze czapki robocze oraz ochronne.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl