Blog

2021-09-02

Czyszczenie i konserwacja obuwia roboczego- jak to robić? Dlaczego warto?

Buty robocze to jeden z najbardziej esploatowanych elementów odzieży w pracy. Jeśli chcesz żeby obuwie robocze służyło ci jak najdłużej, musisz je odpowiednio konserwować i o nie dbać. Jak to robić oraz co stosować podczas konserwacji butów roboczych?
2020-11-19

Czy odzież robocza musi być znakowana

Wiele firm może pochwalić się odzieżą roboczą sygnowaną nazwą, logo, a czasem także nazwiskiem. W wielu zakładach i u pracowników serwisowych można spotkać jednolite stroje z nadrukami lub haftami. Jeśli Tobie także zależy na prestiżu firmy i pracowników, zadbaj o znakowanie ich odzieży.
2020-11-19

Jaki powinien być kolor kamizelki ostrzegawczej na budowie

Obowiązek noszenia elementów odblaskowych dotyczy przedstawicieli wielu grup zawodowych. Jedną z nich są osoby pracujące na budowach. Czy wszyscy budowlańcy muszą nosić odzież odblaskową? Jakie kolory kamizelek na budowie są obowiązkowe?
2020-11-19

Czy kamizelka odblaskowa na budowie jest obowiązkowa?

Choć z reguły w terenie budowy maszyny poruszają się wolno, nie zawsze ich operatorzy dostrzegą w porę innych pracowników. W końcu warunki panujące na budowie nie sprzyjają dobrej widoczności – wszechobecny kurz i rozrzucone kawałki gruzu mogą spowodować ograniczone pole widzenia. Rozwiązaniem tego problemu może być odzież odblaskowa.
2020-09-23

Co oznaczają kolory kasków i hełmów ochronnych?

Co oznaczają kolory kasków i hełmów ochronnych? Dowiedz się co oznaczają kolory kasków na budowie i w górnictwie, kolory tam mają szczególne znaczenie!
2020-08-10

Na co zwrócić uwagę przy zakupie gogli i okularów roboczych?

Praca w niektórych zawodach wiąże się z niebezpieczeństwem podrażnienia lub ciężkiego uszkodzenia oczu. Z tego artykułu dowiesz się więcej o oznaczeniach okularów roboczych oraz jak wybrać najbezpieczniejsze rozwiązanie do swoich zadań.
2020-04-20

Haft komputerowy- najlepsza forma znakowania!

Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną formą zdobienia i znakowania odzieży. Wynika to z tego, że jest bardzo trwały, świetnie wygląda i może stanowić bardzo dobrą reklamę pracodawcy. Jak powstaje haft komputerowy? Od czego zależy jego cena? Czy każde logo można wyhaftować na odzieży?
2020-02-26

Koronawirus COVID-19- jak się chronić? Co z półmaskami?

Koronawirus COVID-19 rozprzestrzenia się po świecie bardzo szybko. Kiedy wydawało się że Europa jest w miarę bezpieczna, w połowie lutego we Włoszech wybuchła epidemia. W związku z tym po całej Europie rozlała się fala niepewności i zagrożenia. Jak się chronić przed koronawirusem? Jakie półmaski należy stosować i kiedy? Na co należy szczególnie zwrócić uwagę?
2020-01-20

Rękawice robocze- jakie wybrać? Które są najlepsze?

Obok odzieży robczej i butów, rękawice robocze stanowią podstawowy element wyposażenia pracownika. Jednak okazuje się, że zakup dobrze dobranych rękawic roboczych nie zawsze jest taki prosty. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów rękawic o różnym przeznaczeniu, trwałości czy budowie. Aby rękawice spełniały swoje zadania w optymalny sposób muszą być odpowiednio dobrane- Jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl