rękawice antywibracyjne

W ramach dostępnej poniżej oferty do Państwa dyspozycji oddajemy rękawice antywibracyjne do kosy spalinowej, młotów pneumatycznych, pił do cięcia asfaltu, ręcznych ubijaków, drążarek, turbin, wibropras, szlifierek, walców wibracyjnych oraz wszelkiego rodzaju innych urządzeń generujących podczas pracy drgania mechaniczne o różnej częstotliwości. Rękawice uwzględnione w naszym asortymencie różnią się pomiędzy sobą ceną, materiałami wykonania, a także sposobem wykończenia, jednak wszystkie posiadają także szereg cech wspólnych, kluczowych z punktu widzenia operatora maszyny wibrującej. Za pośrednictwem elementów takich jak wzmacniane fragmenty struktury w formie specjalnych poduszek, wkładek wewnętrznych, wypustek lub powłok w postaci polimerowego lateksowego tworzywa doskonale tłumią drgania pochodzące z urządzeń bardzo różnego typu. W kwestii takiej, jak proponowane przez nas rękawice antywibracyjne dobór ich odpowiedniego modelu jest stosunkowo prosty, właśnie ze względu na wspomnianą uniwersalności zastosowań.
Czytaj więcej

Rękawice antywibracyjne opinie na temat konieczności stosowania

Zgodnie z opinią powszechnie funkcjonującą w przemyśle ciężkim, budowlanym, drogowym czy wykończeniowym, rękawice antywibracyjne stanowią jeden z najbardziej istotnych elementów odzieży roboczej. Ich stosowanie pozwala skutecznie zapobiegać tzw. zespołowi wibracyjnemu, czyli chorobie, która z biegiem rozwoju w znacznym stopniu upośledza kondycję stawów oraz tkanek miękkich. Używając specjalistycznych rękawic tego typu, użytkownik zabezpiecza się przed trzema najistotniejszymi bodźcami, mogącymi wywołać chorobę – wibracjami, wilgocią oraz zimnem. Rękawice antywibracyjne dla szlifierzy, pilarzy czy operatorów jakichkolwiek innych generujących drgania urządzeń są więc przedmiotem obowiązkowym. Bez wykorzystywania tej formy ochrony ciała, w krótkim czasie można narazić siebie lub swoich pracowników na bardzo poważne problemy zdrowotne.

Pozostałe właściwości rękawic antywibracyjnych od Poltex

Jeśli chodzi o rękawice z naszej oferty, zakres ich zalet nie zamyka się wyłącznie na przeciwdziałaniu procesowi powstawania zespołu wibracyjnego. Z pozostałych atutów, którymi się odznaczają wymienić należy, ponadto wysokiej jakości materiały wykorzystywane do ich wyrobu przez producentów, które z jednej strony przekładają się na dużą wytrzymałość rękawic antywibracyjnych na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, a z drugiej zapewniają stabilnych chwyt oraz duży komfort noszenia. Dodatkowo opatrzone są także certyfikatami potwierdzającymi ich zgodność z najistotniejszymi normami europejskimi, takimi jak EN10819, EN388 czy EN420, co stanowi najlepsze potwierdzenie ich niezawodności i zapewnianego użytkownikowi bezpieczeństwa.

Profesjonalne rękawice antywibracyjne dla pilarzy i operatorów innych maszyn wibrujących

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przedstawionej oferty profesjonalnych rękawic antywibracyjnych, a w razie pytań lub chęci uzyskania pomocy, zachęcamy do kontaktu z naszym personelem.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl