Pralnia odzieży roboczej

Pralnia odzieży roboczej, którą uruchomiliśmy, w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców. Odzież robocza wymaga systematycznego czyszczenia , jednak nie każda domowa pralka jest w stanie usunąć nierzadko wyjątkowo oporne plamy i zabrudzenia. Wygląd i schludny, czysty strój pracowników jest świadectwem całej firmy, toteż warto zadbać o to, aby ubrania robocze zawsze były czyste i świeże. Nasza pralnia odzieży roboczej może to zagwarantować.

Oszczędź pieniądze korzystając z naszej pralni!
Pomyśl, jak duże oszczędności możesz wprowadzić w swojej firmie, jeżeli zamiast zakupu nowej odzieży zdecydujesz się oddać ją do profesjonalnej pralni. Zapewniamy, że nasze przedsiębiorstwo nigdy nie idzie na ustępstwa, gdy w grę wchodzi jakość. Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy i będziemy stawiać zadowolenie swoich Klientów. Chcecie Państwo poznać szczegóły? Czekamy na Wasz telefon! Zapraszamy!

Usługi w zakresie prania odzieży roboczej obejmują:

  • odbiór brudnej odzieży roboczej
  • znakowanie odzieży
  • pranie odzieży roboczej
  • drobne naprawy
  • transport czystej odzieży roboczej do Państwa firmy
  • sortowanie do szafek

Czas oczekiwania na wykonanie usługi wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Terminy odbioru odzieży ustalamy z każdym Klientem indywidualnie, w zależności od jego potrzeb. Obsługujemy: hotele, pensjonaty, zakłady produkcyjne, sklepy, supermarkety, laboratoria, zakłady mechaniczne, serwisy samochodowe.

Masz pytania zadzwoń 

 

Dorota Stec

adres e-mail: dorota@poltex.eu
tel. +48 74 85 77 455 wew. 20
mobile +48 796 336 814

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Sklep Poltex

Design by Graff.pl