Pralnia odzieży roboczej

Pralnia odzieży roboczej, którą uruchomiliśmy, w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców. Odzież robocza wymaga systematycznego czyszczenia , jednak nie każda domowa pralka jest w stanie usunąć nierzadko wyjątkowo oporne plamy i zabrudzenia. Wygląd i schludny, czysty strój pracowników jest świadectwem całej firmy, toteż warto zadbać o to, aby ubrania robocze zawsze były czyste i świeże. Nasza pralnia odzieży roboczej może to zagwarantować.

Oszczędź pieniądze korzystając z naszej pralni!

Pomyśl, jak duże oszczędności możesz wprowadzić w swojej firmie, jeżeli zamiast zakupu nowej odzieży zdecydujesz się oddać ją do profesjonalnej pralni. Zapewniamy, że nasze przedsiębiorstwo nigdy nie idzie na ustępstwa, gdy w grę wchodzi jakość. Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy i będziemy stawiać zadowolenie swoich Klientów. Chcecie Państwo poznać szczegóły? Czekamy na Wasz telefon! Zapraszamy!

Usługi w zakresie prania odzieży roboczej obejmują:

  • odbiór brudnej odzieży roboczej
  • znakowanie odzieży
  • pranie odzieży roboczej
  • drobne naprawy
  • transport czystej odzieży roboczej do Państwa firmy
  • sortowanie do szafek

Czas oczekiwania na wykonanie usługi wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Terminy odbioru odzieży ustalamy z każdym Klientem indywidualnie, w zależności od jego potrzeb. Obsługujemy: hotele, pensjonaty, zakłady produkcyjne, sklepy, supermarkety, laboratoria, zakłady mechaniczne, serwisy samochodowe.

Skorzystaj z usług naszej pralni odzieży roboczej

Żeby utrzymać ubrania w dobrym stanie, należy zadbać o ich regularną konserwację. Najlepiej oddać je do wyspecjalizowanego punktu, jakim jest profesjonalna pralnia odzieży roboczej, w której znajdziemy nowoczesne urządzenia przystosowane do czyszczenia różnego rodzaju materiałów. Do istotnych elementów należy również wypracowanie odpowiednich procedur postępowania – środki chemiczne przechowuje się razem z kartami charakterystyki, a sposób dozowania substancji określa się w instrukcjach bezpieczeństwa.

Jak przebiega pranie odzieży roboczej?

Przyjęcie zamówienia – Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Po otrzymaniu partii ubrań oceniamy, w jakim są one stanie i proponujemy optymalną metodę czyszczenia.

Odplamianie – Przed przystąpieniem prania odzieży roboczej przeprowadzamy wstępne odplamianie na specjalnym stole detaszerskim.

Pranie właściwe – Umieszczamy ubrania w agregacie pralniczym, wybierając program dostosowany do właściwości danych tkanin oraz stopnia ich zabrudzenia. Obsługa pralni odzieży roboczej na bieżąco weryfikuje, czy wszystko przebiega zgodnie z ustalonymi procedurami.

Prace wykończeniowe – Do kolejnych etapów zalicza się prasowanie oraz formowanie garderoby. Pracownicy sprawdzają również, czy artykuły spełniają standardy jakości, a także wykonują dodatkowe usługi, np. naprawiają lub znakują rzeczy.

Pakowanie, transport, sortowanie – Poskładaną i wypraną odzież roboczą zabezpiecza się przed zabrudzeniem, a następnie przewozi we wskazane miejsce oraz segreguje.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

 

Masz pytania zadzwoń 

Regulamin pralni  

Dorota Stec

adres e-mail: dorota@poltex.eu
tel. +48 74 85 77 455 wew. 19
mobile +48 796 336 814

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl