rękawice spawalnicze

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu solidnie wykonane i zapewniające wysoki stopień bezpieczeństwa rękawice do spawania TIG, MAG oraz MIG. Uwzględnione w naszym asortymencie wyroby odznaczają się wykonaniem z dobrych gatunkowo materiałów, takich jak skóry świńskie, bydlęce lub kozie. Ich optymalny sposób wykonania skutecznie ochroni dłonie użytkownika przed skrajnie wysokimi temperaturami, oddziaływaniem bardzo silnie rozgrzanych metalowych powierzchni, promieniowaniem UV wydzielanym przez łuk spawalniczy, a także przed drobnymi oraz grubymi odpryskami. Jednocześnie, poprzez poprawę jakości i stabilności chwytu, przełożą się również na wysoki komfort podczas prac bazujących na spawaniu.
Czytaj więcej

Profesjonalne rękawice spawalnicze w ofercie firmy Poltex

Cechami charakterystycznymi dla wszystkich rękawic spawalniczych z naszej oferty, oprócz wysokiego stopnia ochrony ciała, jest w ponadto atrakcyjna cena oraz anatomiczny układ poszczególnych palców i wynikająca z tej cechy duża wygoda użytkowania.

Rękawice do spawania metodą TIG od Poltex

Oferowane przez nas rękawice spawalnicze TIG krótkie lub długie wykonane są w całości ze skóry. W większości przypadków część przeznaczona do ochrony dłoni wykonana jest z licowej skóry miękkiej, natomiast mankiet uzyskuje się z dwoiny. Dłuższe warianty rękawic tego typu, poza ochroną dłoni i nadgarstków, zabezpieczają także duże fragmenty przedramion. Produkty te posiadają wzmocnią odporność na obtarcia, przekłucia, przecięcia oraz wszelkiego rodzaju inne czynniki mechaniczne, które mogłoby skutkować zarówno powierzchownymi, jak i bardziej poważnymi obrażeniami nieosłoniętych dłoni. Jednocześnie przy wysokich parametrach ochronnych, gwarantują także dużą swobodę ruchów, co pozwala użytkownikowi na w pełni efektywną pracę.

Rękawice spawalnicze MIG oraz MAG

Rękawice spawalnicze MAG i MIG z naszego asortymentu cechują się wzmocnioną konstrukcją, najczęściej bazującą w całości na dwoinie bydlęcej oraz wysokiej jakości niepalnych szwach kevlarowych. Dla wygody użytkownika mogą być także wykończone miękką podszewką.

Zakres ochrony w ich przypadku obejmuje przede wszystkim czynniki mechaniczne oraz efektywne zabezpieczenie przed:

  • oparzeniami na skutek krótkotrwałego, bezpośredniego kontaktu z płomieniami,
  • oddziaływaniem rozprysków pochodzących ze stapianych fragmentów metalu,
  • oparzeniami mogącymi powstać przez dotknięcie gorących powierzchni,
  • promieniowaniem UV,
  • ciepłem konwekcyjnym.

Rękawice spawalnicze skórzane cena na każdą kieszeń

Jeśli chodzi o dostępne w naszej ofercie rękawice spawalnicze cena poszczególnych modeli uzależniona jest od specyfiki i jakości konkretnego produktu. Nawet jednak w przypadku wariantów relatywnie tanich, mogą Państwo liczyć na w pełni kompleksową ochronę zdrowia Państwa pracowników, przy zachowaniu optymalnego stopnia komfortu ich użytkowania. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nasza oferta jest na tyle atrakcyjna, że najdroższe modele rękawic spawalniczych oraz tak nie przekraczają kwoty 30 zł za komplet. Fakt ten sprawia, że przeglądając dostępną ofertę, mogą Państwo skupić się nie na selekcji pod kątem cen, a raczej na dobraniu produktów możliwe jak najbardziej zgodnych z potrzebami pracowników firmy.

Dlaczego warto zainwestować w nasze rękawice do spawania TIGiem czy też MIGiem/MAGiem?

Troska o zdrowie personelu to oczywiście najbardziej podstawowy powód, dla którego warto zainwestować w solidne i precyzyjnie wykonane rękawice do spawania TIG, MIG czy MAG. W praktyce należy mieć jednak na uwadze, że urazy dłoni podwładnych w bardzo dużym stopniu wpływają również na ich wydajność, a co za tym idzie także na efektywność funkcjonowania całego przedsiębiorstwa przemysłowego. Regularnie przytrafiające się pracownikom kontuzje zwiększają częstotliwość ich nieobecności w zakładzie, co bezpośrednio przekłada się na ogólny spadek produktywności w firmie, a nierzadko też na obniżoną jakość wytwarzanych wyrobów. Niezwykle często osoba, która doznała w miejscu pracy urazu mechanicznego, nie jest w stanie powrócić do swojej pierwotnej skuteczności działania nawet po długim czasie od jego wystąpienia, ze względu na pogorszony w związku z tym wydarzeniem stan psychiczny.

O komfort pracy podwładnych warto zadbać jeszcze z innej przyczyny. Zapewniając pracownikowi odpowiednie narzędzia i zabezpieczenia niezbędne podczas wykonywania przez niego obowiązków służbowych, pozwalamy mu w większym stopniu skupić się na istocie danego zadania, zamiast na czynnikach, które mu to zadanie utrudniają albo na tym, aby nieustannie wykazywał się ostrożnością.

Rękawice spawalnicze skórzane długie, trwałe i gwarantujące wysoki komfort pracy z jednej strony pozwalają istotnie ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia u pracownika urazu, a z drugiej pozytywnie wpływają na efektywność oraz jakość jego działania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi specyfikacjami proponowanych przez nas rękawic do spawania, a w razie pytań na temat ich właściwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl