rękawice antyprzepięciowe

Uszkodzenie rąk podczas pracy może być naprawdę poważne. Dlatego nie warto zdawać się na szczęście i warto zainwestować w wysokiej klasy rękawice antyprzepięciowe sprawdzonych marek. Dzięki nim można łatwo uniknąć wypadków, a wszelkie nieszczęśliwe zdarzenia nie pozostawią po sobie trwałej pamiątki.
Czytaj więcej

Wygodne i bezpieczne robocze rękawice do prac pod napięciem

Dostępne w naszym sklepie produkty spełniają wymagania normy EN60903. Oznacza to, że cechują się bardzo wysokim stopniem ochrony oraz bezpieczeństwa użytkowania. Efekt ten osiągany jest dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego lateksu. Rękawice do pracy pod napięciem są niewrażliwe na oddziaływanie termiczne łuku elektrycznego, a także odporne na działanie kwasów, olejów, ozonu czy skrajnie niskiej temperatury. Te cechy sprawiają, że są dość uniwersalne. Dlatego znajdą swoje zastosowanie w wielu trudnych warunkach pracy, niezależnie od miejsca. Wartość skuteczna rękawic wobec napięcia probierczego przemiennego to 2,5 kV, a maksymalne przemienne napięcie pracy wynosi 0,5 V.

Ze względu na swoją elastyczność, rękawica dla elektryka doskonale przylega do dłoni, nie krępując przy tym ruchów. Posiada pięć palców i anatomiczny kształt, dzięki temu można w nich wykonywać różnego rodzaju prace precyzyjne, charakterystyczne dla pracy elektryków. Ponadto umożliwiają zastosowanie wkładek przeciwpotnych oraz skórzanych rękawic ochronnych.

Rękawice dla elektryka nadają się do wykorzystania jako jedyny sprzęt ochrony osobistej w przypadku prac pod napięciem do 1 kV. Można je również łączyć z innymi elementami ochronnymi, jeśli ma się do czynienia z napięciem wyższym od 1 kV.

Cena rękawic antyprzepięciowych

Jako zaufany dostawca odzieży roboczej zapewniamy najlepsze ceny w stosunku do jakości. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo zaopatrzyć się w sprzęt, który będzie służyć przez bardzo długi czas. Wiąże się to z oszczędnościami dla naszych klientów. Zachęcamy do przyjrzenia się naszemu asortymentowi, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Sklep Poltex

Design by Graff.pl